אודות

סו”ב יניב מושקוביץ המנכ”ל והבעלים של סוכנות הביטוח, חבר ארגון ה- M.D.R.T העולמי בדרגת court of the table ,הנמנה על הסוכנים הבכירים בענף הביטוח בארץ ובעולם בתחום ביטוחי החיים הבריאות והפנסיה, פועל למען לקוחותיו במסירות ובמקצועיות מזה כ-29 שנים

צוות הסוכנות מומחה בליווי וייעוץ בהתאמה אישית בביטוחי חיים, ביטוח מזונות ייחודי למתגרשים, ביטוחי משכנתא , ביטוחי נסיעות לחו”ל, ביטוחי בריאות פרטיים בחו”ל ,ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח מנהלים, קרנות פנסיה פיננסים והשקעות.

הסוכנות זכתה בפרסי מצוינות והוקרה מקצועית לאורך השנים.

סוכנות בוטיק לאלפי לקוחות מרוצים- סו”ב יניב מושקוביץ וצוות המשרד שמים דגש מיוחד על שירות מקצועי בהתאמה אישית לכל מבוטח ומבוטח לאורך שנים רבות.
יניב וצוות המשרד מתאפיינים בחשיבה יצירתית לבניית התוכניות ולמימושם בעת הצורך ומקפידים על שמירת איכות המוצרים הביטוחים ושיפורם עם השנים ובעת הפרישה.

בראש סדר העדיפויות של סו”ב יניב מושקוביץ וצוות משרדו שמירה על האינטרסים האישיים של כל המבוטחים וליווי מקצועי בקבלת החלטות פיננסיות – ביטוחיות הטובות ביותר עבורם ובייחוד ביום הפקודה בו צריך לתבוע את חברות הביטוח

שותפים עיסקיים

יניב מושקוביץ סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע”מ פועלת בשיתוף עם חברות הביטוח הגדולות בישראל וביניהם הפניקס, פספורטכארד ,דיוויד שילד, כלל , מגדל , מנורה, הראל ומיטב דש.

בזכות גודלה של הסוכנות ואופן פעילותה המיוחד, נהנים מבוטחיה בכניסתם ולאורך תקופת הביטוח, מתנאים ייחודיים והטבות בלעדיות היוצרים יתרון משמעותי ובולט עבורם על פני המתחרים בענף.

פתרונות ביטוחיים מקיפים המותאמים לצרכי הלקוח

מעטפת השירותים המקצועית בסוכנות הביטוח מאפשרת לנו להציע לכם One Stop Shop אמיתי בתחומי הביטוח המיסוי הפנסיה והפיננסים.
המערך המקצועי והמסור שהקמנו, נועד להבטיח כי תהליכים בירוקרטים מתסכלים והתעסקות במידע מסורבל ודינאמי ייחסכו מלקוחותינו – וירוכזו בידי מומחים בעלי
ניסיון רב בעלי תודעת שירות גבוהה.

שירות ונתינה כערך עליון

ליווי יום יומי של לקוחותינו לפי צרכיהם הוא חלק מה- DNA שלנו. אנו מבטיחים (ומקיימים)! כי כל לקוח יקבל את השירות המקצועי, הטוב ביותר בזמן תגובה המהיר ביותר.

אנו זמינים לכל שאלה, עזרה, הכוונה או בעיה

כדי להקל על לקוחותינו למצות את הכיסויים הביטוחיים שברשותם, להכיר מקרוב ולשלוט בתהליכים, הלכנו צעד נוסף קדימה ופיתחנו מדריכים מקצועיים הכתובים בגובה העיניים בתחומים מגוונים בהם אנו עוסקים.
בין המדריכים  : חוברת טיפים לטסים לחו”ל מדריך למיצוי זכויות רפואיות ומדריך פיננסי – ביטוחי למתגרשים.

באפשרותי להבטיח לכם עתיד ביטוחי כלכלי טוב יותר.

שם הסוכן(סוכנות)  
יניב אלי מוסקוביץ מס’ רישיון 028770709
יניב מושקוביץ סוכנות לביטוח פנסיוני (2011 ) בע”מ מס’ רישיון 514561737

אמנת השירות(Service Level Agreement)  ללקוחות סוכן הביטוח אשר הינו חבר בלשכת סוכני הביטוח בישראל,באה לתאם ציפיות בין הלקוחות לבין סוכן הביטוח בכל הקשור לקבלת שירות מתמשך.
אמנת שירות זו נבנתה מתוך תפישה הממקמת את הלקוח במרכז העשייה ותוך אמונה כי שירות הניתן תוך אחריות,זמינות,כבוד הדדי,מקצוענות ונגישות,הוא אשר יוצר נאמנות וקשר ארוך טווח.
אמנת השירות מבוססת על חוזר השירות ללקוחות סוכנים ויועצים שפורסם ע”י הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון ביום ה-17 לדצמבר 2012 ,ומביאה לידי ביטוי מענה לציפיות הלקוחות ,מקבלי השירות מול סוכן הביטוח נותן השירות כדלקמן:

א.סוכן הביטוח בעל רישיון יתייחס ללקוחותיו בהגינות ובכבוד ויכבד את פרטיותם.

ב.סוכן הביטוח יפעל לעדכן את לקוחותיו לגבי אופן קבלת שירות ממנו,לרבות דרכי התקשרות,ימי עבודה ושעות קבלת קהל במשרדו.

ג.סוכן הביטוח ייתן מענה מתאים לצרכי לקוח,תוך שבעה ימי עסקים ממועד קבלת פניית הלקוח המבקש לתאם עמו פגישה או לשוחח איתו.

ד.סוכן הביטוח יקיים תקשורת יעילה וזמינה עם לקוחותיו,יספק מענה ראשוני לכל פנייה,וימסור תשובות ברורות ומנומקות ככל הניתן,וכל זאת תוך שני ימי עסקים מקבלת פניית הלקוח.

ה.סוכן הביטוח ייתן מענה ענייני תוך זמן סביר לבקשת לקוח לקבל ולהעביר אישור או מסמך,וכן להעביר בקשה לגוף המוסדי לביצוע פעולה הקשורה למוצר,והכול מבלי לגרוע מהוראות אחרות לעניין זה.

ו.סוכן הביטוח ימסור כל מסמך הקשור ללקוח,ונמצא ברשותו על פי דין,לרבות לקוח לשעבר,וכל זאת תוך שבעה ימי עסקים מקבלת פניית הלקוח.

ז.סוכן הביטוח ימסור ללקוח שפנה אליו בעניין תביעה,מידע אודות זכויות הלקוח,ויביא לידיעתו את דרכי הפעולה העומדות בפניו בהליך יישוב התביעה תוך שני ימי עסקים מקבלת פניית הלקוח.


לרשות לקוחותינו מגוון אפשרויות להתקשרות עימנו:
משרד -03-7522006 (מתקבלות שיחות למוקד טלפוני מעבר לשעה 16:00 )
אתר הסוכנות-    www.my-ins.co.il
דואר אלקטרוני- yaniv@my-ins.co.il3

הצוות

סו”ב יניב מושקוביץ – מנכ”ל ובעלים

סוכן ביטוח פנסיוני P.H.M , M.D.R.T

גלי נחמיאס

מנהלת המשרד ומנהלת תביעות ושרות

סו״ב יעקב חפץ

מנהל מחלקת פיננסים ופנסיוני
סוכן ביטוח פנסיוני