אנחנו בסוכנות הביטוח מהווים אוזן קשבת עבורכם ומעורבים אישית בכל טיפול רפואי, ע"י ניהול  התביעה וניצול מטבי של הפוליסה שברשותכם, במטרה לשמור על הבטחון הכלכלי שלכם.


 הפורטל לביטוח ולהתנהלות מונעת 

(שקיפות,חדשנות,עכשוי)​

 לשירותך 24/7 בטלפון 03-7522006
ובנייד -054-4581930


ז'בוטינסקי 155 רמת גן (בית נח)

טל' 03-7522006 פקס' 03-7522007
דוא"ל yaniv@my-ins.co.il

.


טיפים למניעה לקראת נסיעתכם לחו"ל

1.סלולרי-מאוד חשוב לצאת לחו"ל עם חבילת שיחות ואינטרנט כך שאם חו"ח תאלצו לחייג באופן דחוף עקב בעיה כלשהי הדבר יתאפשר.
לדוגמא-חו"ח עוברים תאונת דרכים ויש לבצע חילוץ מהמקום ,נמצאים באזור מרוחק בו אין סיוע רפואי,נתקעים באזור לא מוכר ה-WAZE כלי מצויין להיחלץ ועוד...

2.לעלות עם מזוודה קטנה למטוס-מי שטס הרבה בעולם ובייחוד מבצע בקונקשיין קצר בין ארצות/ערים  יודע כי הסבירות שמזוודותיו תגענה בזמן  מאוד נמוכה.
על מנת שלא למצוא את עצמכם באמצע הלילה ללא ציוד בסיסי(תחתונים,גרבים,פיגמה וכיוב')מומלץ לעלות עם מזוודה קטנה בה ימצאו כל הפריטים הבסיסים הנחוצים.
במידה ונוסעים זוג או משפחה עם ילדים מומלץ להעלות לפחות 2 מזוודות טרולי לבטן המטוס.
בנוסף מומלץ לוודא שהקונקשיין יהיה לא פחות משעה על מנת להספיק להגיע בזמן לטיסת ההמשך או בעקבות איחורים של מטוסים ביציאתם מהארץ.

3.בדיקת מזוודות לפני אריזה-מאוד חשוב לבדוק היטב את המזוודות לפני אריזתן ,האם המזוודות תקינות ללא שברים,קרעים וחשוב מכל שאין בתוכם קליעים של נשק שהושארו בטעות,סכין /אולר או כל כלי שיכול להתפרש כנשק .
הימנעות ראשונית תפתור סיבוך עם מדינה זרה ,משפט ואף כליאה.

4.תרופות סטנדרטיות/כרוניות-בצאתכם מן הארץ יש לדאוג לקחת תרופות בסיסיות שיכולות לסייע בזמן אמת ולהימנע מחיפוש רופאים ובתי חולים.
מי שנוטל תרופות כרוניות מומלץ שיארגן מרשם מרופא המשפחה במידה וישכח לקחת התרופות או במידה וייאלץ להישאר בחו"ל מעבר לזמן שנקבע.

5.להתחסן לפני צאתכם לחו"ל-ישנן מדינות שמחיבות לעבור חיסון טרם הגעה אליהם עקב מחלות נפוצות .
בדרך כלל מדובר על מדינות עולם שלישי,הגעה אליהן ללא אישור חיסון עלול לגרום לאי כניסתכם לאותה המדינה או לחילופין להידבק ולהפסיד את הנאת הטיול.
בנוסף לאחרונה (5/16)התראות באירופה עקב התפרצות מחלת חצבת ,יש לבדוק במרפאות מטיילים האם עליכם לעבור חיסון טרם יציאתכם לחו"ל.מומלץ לפעול בהקדם כי חלק מן החיסונים מחייבים המתנה של חודש בין זריקה לזריקה.

6.חגורת כסף-כיום בעולם מזהים את התיירים באופן מאוד ברור ובייחוד את הישראלי הצעקן :)
גנבים מתוככמים מנצלים חולשה ואי שליטה במקום וגונבים ארנקים,ניידים וכיוב'.
בכדי להימנע מאי נעימות זו מומלץ לשים חגורת כסף על גופכם או גרב כסף על הברך.

7.אוהבים תכשיטים עדיף שתשאירו אותם בארץ. למי מכם שיש תכשיטים יקריי ערך מומלץ להשאירם בארץ,או לחילופין לוודא שביטוח הדירה שברשותכם כולל גניבה בחו"ל.

8.מדינות המהוות יעדי טרור-לפני רכישת כרטיסי טיסה חשוב וכדאי לבדוק באם היעד לנסיעתכם הקרובה אינו יעד טרור והומלץ ע"י המדינה לא לטוס וזאת בכדי להימנע מביטול טיסה שלא יהיה מכוסה או מהגעה למקום מסוכן שיגרום להפסקת הטיול.

9.לא להשאיר מזוודות ואלקטרוניקה יקרה ברכב שכור-גנבים מזהים באם הרכב שכור או של מקומי,מדובר בפירצה שקוראת לגנב,יש להימנע ככל האפשר ,מה גם שחברות הביטוח מכסות בסכומים נמוכים.

10.לוקחים לפטופ/אייפד -בבידוק הביטחוני יש לוודא שהמכשירים חוזרים לתיק האישי שלכם וזאת בכדי להימנע ממצב בו תעלו על המטוס ללא המכשירים ותאלצו להשיג אישורים בדיעבד(שקשה להשיגם) על גניבה לטובת תשלום ע"י חברת הביטוח.